Daiktų kabinimas. Gręžimas be dulkių!

Daiktų kabinimas. Gręžimas be dulkių! Daiktų kabinimas. Gręžimas be dulkių! Daiktų kabinimas. Gręžimas be dulkių! Daiktų kabinimas. Gręžimas be dulkių! Daiktų kabinimas. Gręžimas be dulkių! Daiktų kabinimas. Gręžimas be dulkių! Daiktų kabinimas. Gręžimas be dulkių! Daiktų kabinimas. Gręžimas be dulkių!
Vilnius
50 km aplink

Daiktų kabinimas. Pakabinsiu lentynas, televizorius, karnyzus, paveikslus ir kitus daiktus. Pritvirtinsiu baldus prie sienų, atliksiu kitus montažinius darbus. Gręžiu be dulkių su statybiniu siurbliu ir specialiu antgaliu gręžimo dulkių nusiurbimui.
Vonios plyteles grežiu su specialiu plytelėms skirtu grąžtu.

Atsiliepimai

Giedrė P

Atvyko sutartu laiku, operatyviai bendravo, darbą atliko kokybiškai ir greitai, patarė dėl baldų pakabinimo. Puikus meistras.

Augustė

Puikus meistras! Atvažiavo tą pačią dieną, kai paskambinau ir puikiai atliko darbą ir susitvarkė su mūsų sudėtingom senom sienom.

Marina

Likau labai patenkinta atliktu darbu – greitai, tvarkingai ir kokybiškai, duoda labai praktiškus patarimus.Daro kaip sau. Tikrai dar ateityje kreipsiuos ir būtinai rekomenduosiu pažįstamiems šį meistrą.

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.